Vaša podpora je dôležitá

Články

2 % zamestnanci

  • Do 15.2.2017 požiadajte Vášho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
  • Následne požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.
  • Z tohto Potvrdenia si zistíte dátum zaplatenia dane a vypočítate 2 % z Vašej zaplatenej dane. Je to maximálna suma, ktorú môžete poukázať v prospech prijímateľa. Táto suma musí byť minimálne 3 €. Navyše - ak ste v roku 2016 odpracovali minimálne 40 hodin ako dobrovoľník a získate o tom potvrdenie od organizácie, kde ste pracovali, môžete v prospech prijímateľa poukázať 3 % z dane.
  • Údaje napíšte do Vyhlásenia spolu so sumou, ktorú chcete poukázať. Ak by ste radi oznámili prijímateľovi, že ste mu poukázali svoje 2 %/3 %, zaškrtnite vo Vyhlásení príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov (meno, priezvisko a trvalý pobyt).
  • Do 30.4.2017 doručte vypísané Vyhlásenie spolu s Potvrdením na daňový úrad podľa Vášho bydliska. Ak poukazujete 3 % z dane, povinnou prílohou k Vyhláseniu a Potvrdeniu je aj potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín v dobrovoľníckej činnosti.

 

Identifikačné údaje:

Názov: Slovenská biblická spoločnosť

Právna forma: Občianske združenie

Sídlo: Mlynská 43, 974 09 Banská Bystrica

IČO: 22665331 

(v prípade otázok nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.)   

                                                           

 späť