Vaša podpora je dôležitá

Články

zľava pre členov SBS

Biblia na kolenách manželov zms

 

Pre individuálnych členov Slovenskej biblickej spoločnosti ponúkame na všetky tituly Slovenskej biblickej spoločnosti zľavu 20% z predajnej ceny a na tovar iných biblických spoločností zľavu 10% z predajnej ceny. Na doplnkový tovar sa zľava nevzťahuje. Jednotlivé zľavy sa nedajú kombinovať, odporúčame overiť, či na požadovaný tovar nie je ešte výhodnejšia akčná zľava. Tovar je možné prevziať osobne v sídle spoločnosti, alebo Vám ho zašleme poštou. Pri odbere poštou sa k cene tovaru pripočítava poštovné.

Podmienkou členstva je bezúhonný život, tak ako ho vyžaduje Biblia, záujem o dianie a činnosť SBS a dodržiavanie Stanov SBS.

Ročný členský príspevok je 10 Eur na rok, resp. 5 Eur pre dôchodcov, študentov a ZŤP. Ak sa chcete stať členom SBS, stiahnite si prihlášku, vytlačte ju, vyplňte a pošlite na našu adresu (Slovenská biblická spoločnosť, Mlynská 43, P.O.Box 4, 974 09 Banská Bystrica), prípadne oskenovanú na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi pomôžeme na spomínanej e-mailovej adrese, príp. na tel. čísle 0905 453 731.

viac informácii o členstve v Slovenskej biblickej spoločnosti