Božie slovo pre slovenských nepočujúcich

Č. projektu:100583

Cieľom projektu je vytvorenie videonahrávok s prekladom Biblie do slovenského posunkového jazyka. V prvej fáze projektu vzniklo päť nahrávok, v druhej vznikne desať ďalších.

Biblia vo veľkom písme pre ľudí so zrakovým postihnutím

Č. projektu:86033

Publikácie vo veľkom písme sú určené pre našich spoluobčanov so zrakovým postihnutím a preto sú formátované tak, aby boli ľahko čitateľné. Tieto knihy sú vhodné pre ľudí so zrakovou vadou alebo starších ľudí s oslabeným zrakom.

Ekumenická Biblia

Č. projektu:86032

Slovenská biblická spoločnosť vytlačila prvý ekumenický preklad Biblie na Slovensku v roku 2008. V roku 2018 plánujeme už jeho štvrté vydanie.

Biblia.sk

Č. projektu:70400

V roku 2018 sme spustili novú verziu webovej stránky www.biblia.sk, ktorá prináša lepšie nástroje pre štúdium Písma a audio nahrávky ekumenického prekladu Biblie.

Biblie, mapy a biblická literatúra pre školy (3. fáza)

Č. projektu:86029

Slovenská biblická spoločnosť doručila zdarma v priebehu niekoľkých rokov Biblie a študijné materiály do viac ako 500 škôl na východnom a strednom Slovensku, kde sa vyučuje náboženstvo. V poslednej fáze projektu by sme chceli rozdať balíčky s knihami aj do škôl v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji.