Genezis, Prvá Mojžišova kniha vo veľkom písme

množstvo:1400 ks

Slovenská biblická spoločnosť vydala tento zväzok v roku 2018 ako 6. časť z rady publikácií "Biblia vo veľkom písme". Knihy sú určené pre ľudí, ktorí majú problém s čítaním bežných kníh z dôvodu choroby, úrazu či veku. Majú výrazne väčšie písmo a jednoduché formátovanie bez rušivých grafických prvkov.

kúpiť

Rodinná Biblia v Slovenskom ekumenickom preklade

množstvo:610 ks

Slovenský ekumenický preklad bez deuterokánonických kníh v rodinnom formáte, 4. opravené vydanie. Text je vytlačený veľkým, dobre čitateľným písmom. Obsahuje krížové odkazy, tabuľku mier a váh, a trinásť biblických máp.


kúpiť

Candle biblický atlas

množstvo:2550 ks

Biblický atlas určený čitateľom, ktorí sa chcú oboznámiť s pozadím udalostí opísaných v Biblii. Obsahuje 79 plnofarebných máp biblických krajín, ktoré sú dôsledne a zrozumiteľne spracované. Zobrazujú putovanie významných biblických postáv, ako napríklad Abraháma, Mojžiša, apoštola Pavla; znázorňujú významné vojnové konflikty, trasy, po ktorých putovali národy a bojujúce armády. Taktiež obsahujú popisy významných udalostí a postupnosť, v akej sa udiali.

kúpiť

Audio Nová zmluva

množstvo:1000 ks

Nedramatizovaná Audio Nová zmluva slovenského ekumenického prekladu vydaná Slovenskou biblickou spoločnosťou a Štúdiom Nádej.


kúpiť

Prvý list Timotejovi až Zjavenie Jána vo veľkom písme

množstvo:1500 ks

Slovenský ekumenický preklad vo veľkom písme od 1. listu Timotejovi až po Zjavenie Jána.
 
Slovenská biblická spoločnosť vydala tento zväzok v roku 2018 ako poslednú časť z rady novozmluvných kníh "Biblia vo veľkom písme". Sú určené pre ľudí, ktorí majú problém s čítaním bežných kníh z dôvodu choroby, úrazu či veku. Majú výrazne väčšie písmo a jednoduché formátovanie bez rušivých grafických prvkov.

kúpiť