Audio Biblia už aj na internete a na stiahnutie

Od septembra si môžete vypočuť audio nahrávky celej Biblie priamo na internete, alebo si ich stiahnuť do svojho počítača či mobilu. Vyšli sme tak v ústrety všetkým tým, ktorí sa nás pýtali na možnosť počúvať a získať Bibliu inak ako prostredníctvom CD.

Nahrávky Starej a Novej zmluvy si môžete teraz zdarma vypočuť na našej webovej stránke www.biblia.sk. Sú viazané na jednotlivé kapitoly ekumenického prekladu Biblie. Podmienkou je online pripojenie na internet.

Ak chcete počúvať Audio Bibliu aj bez internetu, môžete si ju zakúpiť na našej novej webovej stránke www.audio.biblia.sk. Súbory vo formáte mp3 si jednoducho stiahnete do svojho zariadenia a môžete si ich vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek. Cena tohto digitálneho produktu sa pohybuje od 4 do 10 €. Na výber je celá Biblia s deuterokánonickými knihami i bez nich, ako aj samostatná Stará a Nová zmluva.

Prajeme vám hlbšie poznávanie Písma a radosť z počúvania Božieho Slova.


Audio Biblia obsahuje najnovšie vydanie slovenského ekumenického prekladu Starej a Novej zmluvy. Vznikla v spolupráci Slovenskej biblickej spoločnosti a Štúdia nádej v rokoch 2016-2018.