Čítajme s deťmi o Bohu (júnové zľavy v E-shope)

Našou túžbou je podnietiť spoločné rozhovory detí a dospelých o Bohu. Počas celého júna preto ponúkame v našom E-shope pútavé detské knihy so zľavami až do 25%. Zľavy platia symbolicky od Medzinárodného dňa detí do začiatku školských prázdnin.

Jednou z výborných publikácií, ktoré môžu spolu v lete čítať celé rodiny, je kniha „Biblia rozpráva o Ježišovi“. Sally Lloyd-Jones, jej autorka, vysvetľuje: „Túto knihu som napísala preto, aby iné deti mohli vedieť, čo som ja kedysi nevedela: že Biblia nie je predovšetkým o mne a o tom, čo by som mala a nemala robiť. Je o Bohu a o tom, čo urobil on. Celou Bibliu sa tiahne úžasný súvislý príbeh, nie je to len zbierka pravidiel. V tomto príbehu je len jeden Hrdina. Túto knihu som napísala, aby deti mohli stretnúť tohto Hrdinu na jej stránkach. A stať sa súčasťou jeho skvelého príbehu. Pretože pravidla vás nezmenia. Ale príbeh – Boží príbeh, mocou jeho Ducha – áno.“

Slovenská biblická spoločnosť ponúka túto knihu a ďalšie tituly z nášho vydavateľstva v júni s 25% zľavou. Cenu ďalších vybraných kníh pre deti z iných vydavateľstiev sme v júni znížili o 10%.

Prajeme inšpiratívne čítanie!

E-shop