Ďalšia časť Biblie vo veľkom písme

Koncom júla sme ponúkli zdarma ďalšiu publikáciu vo veľkom písme organizáciám, ktoré pracujú s ľuďmi s poškodeným alebo oslabeným zrakom.

Kniha obsahuje osem novozmluvných listov: Prvý a druhý list Korinťanom, List Galaťanom, List Efezanom, List Filipanom, List Kolosanom, Prvý a druhý list Tesaloničanom. Text s väčším písmom a bez rušivých grafických prvkov je celkovo upravený tak, aby ho mohli sami ľahko čítať aj ľudia, ktorí majú z dôvodu choroby, úrazu alebo veku ťažkosti pri čítaní bežných kníh.

Publikácia je už piatou časťou z radu biblických kníh vo veľkom písme. Z každej z nich sme venovali 1000 výtlačkov organizáciám a knižniciam v rôznych mestách na Slovensku. Za podporu tohto projektu ďakujeme Nemeckej biblickej spoločnosti.

V prípade otázok ohľadne projektu alebo záujmu o väčšie množstvo výtlačkov pre Vašu organizáciu nás, prosím, kontaktujte na adrese office@biblia.sk. Nanovšiu aj staršie publikácie si môžete tiež zakúpiť v našom e-shope. Členovia Slovenskej biblickej spoločnosti si môžu uplatniť zľavu 20%.

Kúpiť v obchode