Ponuka nových kníh vo veľkom písme

Slovenská biblická spoločnosť v týchto týždňoch distribuuje zdarma ďalšie dve časti Biblie vo veľkom písme organizáciám, ktoré sa venujú seniorom alebo ľuďom so zrakovým postihnutím. Ak by váš domov sociálnych služieb, denný stacionár, domov seniorov, charita alebo iné zariadenie vedelo posunúť tieto publikácie ďalším záujemcom, budeme radi, keď sa nám ozvete.

Momentálne je k dispozícii posledná časť Novej zmluvy (Prvý list Timotejovi až Zjavenie Jána) a tiež prvá časť Starej zmluvy (kniha Genezis). Obe publikácie vieme zaslať bezplatne na vašu adresu v priebehu marca 2019. Ponuka platí do vyčerpania zásob.

Slovenská biblická spoločnosť vydala v rokoch 2012-19 celkovo sedem častí Ekumenickej Biblie vo veľkom písme. Majú výrazne väčšie písmo ako štandardné publikácie a jednoduché formátovanie bez rušivých grafických prvkov, vďaka čomu ich dokážu sami čítať aj ľudia s oslabeným zrakom. Z každej z nich sme venovali 1000 výtlačkov rôznym organizáciám. Menšia časť je určená na predaj jednotlivcom prostredníctvom nášho internetového obchodu.

V prípade záujmu nás, prosíme, kontaktujte na adrese: boskova@biblia.sk

Viac informácií o tomto projekte.