Audio Stará zmluva

Prvé vydanie audionahrávok Starej zmluvy na Slovensku v kompletnej podobe. Audio Biblia je načítaná hlasovými profesionálmi a skúsenými hercami, k dispozícii sú aj deuterokánonické knihy.

kategória

Dokončené

Číslo projektu

51203

Zhrnutie projektu

Základné informácie o projekte

Slovenská biblická spoločnosť v spolupráci so štúdiom NÁDEJ zrealizovala projekt, ktorý isto potešil mnohých milovníkov Biblie – audio spracovanie Starej zmluvy. Audio vydanie tejto časti Biblie zatiaľ ešte nebolo na Slovensku v kompletnej podobe realizované, v tejto verzii sú spracované dokonca aj deuterokánonické knihy.

Audio Biblia nie je určená len pre tých z nás, ktorí Božie slovo radšej počúvajú ako čítajú, ale takéto spracovanie Biblie je dôležité najmä pre spoluobčanov, ktorí sú nevidiaci, alebo ktorí majú zhoršený zrak v dôsledku choroby či veku.

Nahrávka je načítaná hlasovými profesionálmi a skúsenými hercami (Bučko, Chlebcová, Gallovič, Geregová, Gogál, Hurajová, Jamrich, Kaprálik, Kollárik, Kovár, Krátky, Kuffelová, Matisko, Roman, Strážnický, Swan, Šimonovič, Trnavský, Tréger, Vrablicová), a je dostupná na CD nosičoch od mája roku 2016.

Ďakujeme za Vaše modlitby za práce na tomto projekte!

Dajte vedieť aj svojím priateľom

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašlene informačný email. Ďakujeme!