Biblické materiály pre utečencov z Blízkeho východu

Vďaka produkcii Spojených biblických spoločností nám bolo umožnené odovzdať 1500 brožúr „Na ceste... putovanie Bibliou pre migrantov" pracovníkom s utečencami v Nemecku a Rakúsku. Dostupné sú v arabskom alebo v anglickom jazyku.

kategória

Dokončené

Číslo projektu

86000

Zhrnutie projektu

Základné informácie o projekte

Brožúru s názvom „Na ceste – Cesta Bibliou pre migrantov“ (Angl. On the road… A journey through the Bible for migrants) vytvorila Francúzska biblická spoločnosť v spolupráci so skupinou migrantov. Slovenská biblická spoločnosť pomohla pri jej distribúcii v arabskom a anglickom jazyku.

Brožúra sprevádza čitateľa na ceste, ktorá vedie 33 vybranými biblickými pasážami. Sedem kapitol sa venuje rôznym fázam cesty. Jednotlivé časti obsahujú príbeh z Biblie, otázky na premýšľanie a diskusiu. V brožúre sú tiež osobné svedectvá ľudí, ktorí opisujú svoje skúsenosti po opustení rodnej vlasti.

1500 publikácií v dvoch jazykoch sme rozdali v roku 2016 prostredníctvom misijnej organizácie, ktorá sa venuje utečencom v Stuttgarte a medzinárodnej organizácie Eastern European Missions (EEM) v Rakúsku.

 

Dajte vedieť aj svojím priateľom

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašlene informačný email. Ďakujeme!