Spustili sme novú web stránku www.biblia.sk

Slovenská biblická spoločnosť spustila 1. marca 2018 novú web stránku www.biblia.sk. Okrem vylepšeného vyhľadávania a prehľadnejšieho dizajnu pribudla na stránke aj možnosť vytvorenia účtu s vlastnými nastaveniami.

Návštevníci stránky si odteraz môžu zapisovať vlastné poznámky, zvýrazňovať farebne verše, nastaviť vhodnú veľkosť písma, či predvoliť konkrétny preklad Biblie, ktorý sa im zobrazí vždy ako prvý. Po prihlásení budú môcť tiež vždy pokračovať v čítaní tam, kde naposledy skončili.

Poslaním Slovenskej biblickej spoločnosti je šíriť Božie slovo. Prinášame ho nie len v knižne, ale aj cez internet, vo forme audio a videonahrávok. Web stránku www.biblia.sk prevádzkujeme od roku 2011. Postupne ju dopĺňame o nové preklady a rôzne nástroje, ktoré uľahčujú čítanie a štúdium biblických textov. Aktuálne je na web stránke online dostupných 6 prekladoch Biblie: ekumenický, evanjelický, katolícky, rómsky, preklad prof. J. Roháčka a A. Boteka. V roku 2017 pribudli tiež prvé videonahrávky Biblie pre nepočujúcich.